Obecnie piszę na: KobiecaStronaPrawa.pl
Z dniem 15 kwietnia 2016 r. ten blog stał się miejscem archiwalnym.

Czas na życzenia

wtorek, 24 grudnia 2013

Boże Narodzenie wektoroweMoi drodzy czytelnicy!
(tutaj proponuję puścić w tle: http://www.youtube.com/watch?v=G8aFuEi4ldQ)

W okresie, gdy biel zasypuje nasze domy i ulice (przynajmniej w założeniu), a  św. Mikołaj ciężko pracuje by zdążyć na czas zajrzeć do dzieci na całym świecie, chciałam i ja złożyć Wam życzenia. Niech wigilijne przygotowania będą okazją do wspólnej spędzania czasu, a kolacja - czasem pełnym życzliwości, tej niewymuszonej. Życzę Wam, aby święta były rodzinne, z dala od pracy i wirtualnej rzeczywistości, a nawet jeśli trzeba - od drukowanych literek.

A tym, którzy nie obchodzą Świąt - by spędzili ten czas w spokoju i przyjemnej atmosferze.

Na cały Nowy Rok życzę by w portfelu zawsze znajdowała się suma na wymarzoną książkę, a w kalendarzu czas na jej przeczytanie. By marzenia się spełniały, a wszelkie trudności były do pokonania. Byście nigdy nie tracili nadziei i bez względu na okoliczności szli do przodu.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
ania notuje

8 komentarzy:

 1. Życzę wielu prezentów książkowych pod choinką!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, rodzinnych i pięknych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za życzenia. Od siebie życzę mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole oraz wspaniałej rodzinnej atmosfery,wypełnionej melodią staropolskich kolęd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne życzenia. Aniu, Tobie również życzę wszystkiego najpiękniejszego! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, przyda się spełnienie tych życzeń... Tobie życzę tego samego i jeszcze więcej - co sobie zażyczysz! Najlepszego i wesołego... !

  OdpowiedzUsuń

Cześć,
cieszę się, że chcesz zostawić po sobie ślad na moim blogu. Pamiętaj jednak, że komentarze na mojej stronie obsługuje Disqus. Dzięki niemu, jeżeli odpowiem na Twój komentarz zostaniesz powiadomiony e-mailowo :)
Pozdrawiam
Ania