Obecnie piszę na: KobiecaStronaPrawa.pl
Z dniem 15 kwietnia 2016 r. ten blog stał się miejscem archiwalnym.

Debiut literacki Aleksandry Zimnik - pomóż w jej walce o wydanie własnej książki!

poniedziałek, 20 października 2014

Dzisiaj trochę nietypowo, bo piszę z prośbą o wsparcie debiutującej autorki Aleksandry Zimnik. Początkowo nie byłam przekonana, czy powinnam o tym pisać, bo w końcu fantastyka nie należy do gatunku, który jest mi najbliższy. Zwyciężył tutaj jednak lokalny patriotyzm. Aleksandra Zimnik, urodziła się i dorastała w Myszkowie, czyli tuż obok mojej rodzinnej miejscowości. W związku z czym wiedziałam, że na pewno pomogę jej w spełnianiu marzeń!
A teraz pytanie czy Wy pomożecie? :) Na początek kilku słów od autorki:
Debiutująca autorka – Aleksandra Zimnik - zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”. Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych i cenionych na rynku wydawnictw, jednak by powieść została opublikowana, debiutantka musi uzbierać środki na jej współfinansowanie. Jeżeli macie ochotę zapoznać się z dążeniami autorki zmierzającymi do wydania debiutanckiej książki, to zapraszam Was na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz
Ideą portalu PolakPotrafi.pl jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego. 
Jeżeli wejdziecie na podlinkowaną stronę na samym końcu znajdziecie fragment książki. Nie wiem, czy cała książka zrobiłaby na mnie wrażenie: wow, ale chciałabym móc się przekonać. Tym bardziej, kiedy jak wiadomo debiut każdy przejść musi. A człowiek na błędach się uczy :)

Ze swojej strony zobowiązuję się wesprzeć akcję w I połowie w listopadzie. Niedużą, ale możliwą w ramach budżetu studenckiego, kwotą. A teraz chciałam się zapytać kto z Was pomoże? Jesteśmy (jako blogerzy książkowi) bardzo silną grupą i wierzę, że znajdzie się choć kilka osób chętnych do pomocy! Tym bardziej, że cenna jest zarówno dalsza przesyłanie informacji z prośbą o pomoc, jak i samo wsparcie finansowe. 

Uważam, że należy pomagać ludziom, którzy chcą walczyć o swoje marzenia.  A Wy, co o tym myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć,
cieszę się, że chcesz zostawić po sobie ślad na moim blogu. Pamiętaj jednak, że komentarze na mojej stronie obsługuje Disqus. Dzięki niemu, jeżeli odpowiem na Twój komentarz zostaniesz powiadomiony e-mailowo :)
Pozdrawiam
Ania