Obecnie piszę na: KobiecaStronaPrawa.pl
Z dniem 15 kwietnia 2016 r. ten blog stał się miejscem archiwalnym.

Niedzielne dyskusje

Dyskusja z książką w tle - to efekt wakacyjnego pomysłu rozszerzenia działalności blogowej poza notki o książkach, ale jednocześnie utrzymania jej w ramach idei zakochania w słowie pisanym. Padło na dyskusje :) Wachlarz poruszanych tematów nie ma granic, stąd każdy ma szansę znaleźć tutaj coś dla siebie. Praktyka sprawiła, że posty tej tematyki pojawiają się głównie w niedziele, stąd nieformalnie piszę czasem o niedzielnych dyskusjach.

Cykl rozpoczął się postem z 6 lipca 2013 r. pt. Dyskusja z książką w tle, i trwał blisko rok. Ostatnia notka pojawiła się 13 lipca 2014 r. i dotyczyła kwestii: Jak to się stało, że czytam książki?

Cykl został zamknięty, ze względu na moje wypalenie w tym zakresie. Kto wie jednak czy kiedyś nie zdecyduję się go reaktywować? ;) reaktywowany od marca 2016 r.

Wszystkie niżej wymienione tematy są nadal otwarte. Zapraszam więc do udziału w dyskusji!

Tematy z 2014 r.:
Tematy z 2013 r.:

2 komentarze:

  1. Dzisiaj skończyłam czytać książkę, która sprawiła mi wyjątkową trudność i pomyślałam nad jeszcze innym tematem do dyskusji: nieskończone książki. Co robić, kiedy książka nas nie porywa? Zostawić, czytać do końca? Ciekawa jestem, jakie jest zdanie Twoje i Twoich czytelników :)

    OdpowiedzUsuń

Cześć,
cieszę się, że chcesz zostawić po sobie ślad na moim blogu. Pamiętaj jednak, że komentarze na mojej stronie obsługuje Disqus. Dzięki niemu, jeżeli odpowiem na Twój komentarz zostaniesz powiadomiony e-mailowo :)
Pozdrawiam
Ania